Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

AUTOPART to firma, która oferuje stały dostęp do innowacyjnych technologii, nowoczesny  park maszynowy i optymalne rozwiązania biznesowe. Dzięki temu, jesteśmy elastyczni nie tylko w zakresie dostaw ale i w warunkach współpracy. Docenili to nasi partnerzy, którzy są z nami od wielu lat i razem z nami dynamicznie się rozwijają. Tempo zmian rynkowych sprawia, że klienci poszukują alternatywy, poszukują czegoś nowego. Tu właśnie jest dla nas miejsce.

Mocno rozbudowana sieć sprzedaży pozwala nam elastycznie reagować na potrzeby klientów w zakresie dostaw, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Tak dużo już osiągnęliśmy. Wyrazem uznania dla osiągnięć firmy są liczne nagrody i wyróżnienia.

Ośrodki badawcze przez nadanie firmie AUTOPART certyfikatów jakości i certyfikatów branżowych potwierdziły skuteczność w zakresie wdrażania i stosowania rozwiązań w zarządzaniu procesami obejmującymi całość działalności firmy.

Wierzymy, że szczerość i uczciwość pomagają w budowaniu prawdziwie partnerskich relacji.

Aby być bliżej klienta i nadal z sukcesem rozwijać firmę uczestniczymy w najważniejszych międzynarodowych imprezach wystawienniczych i  branżowych organizowanych w największych miastach świata:  PARYŻ, MOSKWA,   BERLIN, ST.PETERSBURG, ISTAMBUŁ, BRNO, WILNO, RYGA, BARCELONA, MEDIOLAN, BAKU, DUBAJ, FRANKFURT.

Dużą uwagę kierujemy w stronę ochrony środowiska. Jako pierwsi w Polsce, wdrożyliśmy i uzyskaliśmy ogół pozwoleń środowiskowych,  tzw. Pozwolenie Zintegrowane.

Zbieramy zużyte akumulatory i oddajemy je do całkowitego recyclingu.  

Jesteśmy firmą Społecznie Odpowiedzialną CSR - dbamy o interesy wszystkich uczestników naszego otoczenia biznesowego. Uznajemy, że o potencjale firmy decydują przede wszystkim pracownicy.

AUTOPART, to przede wszystkim produkcja akumulatorów. Podążamy za najnowszymi trendami jakie dyktują potentaci rynkowi. W procesach produkcyjnych korzystamy z technologii hybrydowej i wapniowej, które są obecnie dominujące na rynku. Te technologie pozwalają nam realizować potrzeby całego rynku samochodów osobowych,  ciężarowych,  japońskich, maszyn rolniczych,  łodzi,  motocykli, pojazdów elektrycznych wózków golfowych oraz zasilania urządzeń elektrycznych

 W odpowiedzi na zapytania klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o:

  • sprzedaż akumulatorów trakcyjnych marki „Trojan”
  • sprzedaż kosmetyków samochodowych marki „Moje auto”,
  • sprzedaż pozostałych akcesoriów samochodowych jak woda destylowana, elektrolit, klemy, aerometry, prostowniki
 Jak dobrać odpowiedni akumulator do łodzi?
Previous Next Play Pause