Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Życie jest jak ciągła podroż. Dokądkolwiek ona zmierza, akumulatory VARTA zawsze dostarczą Ci optymalnej energii – niezależnie od tego, czy prowadzisz swoj pierwszy samochod, czy masz pojazd z funkcją Start-Stop lub bogato wyposażony samochod o wysokich wymaganiach energetycznych, jak rownież wtedy, gdy szukasz ekstremalnej mocy na długich trasach albo poruszasz się po mieście, na krotkich odcinkach. Innowacyjne akumulatory VARTA produkowane są z zachowaniem najwyższych standardow jakości, co gwarantuje ich niezawodność. Co więcej, nowa generacja akumulatorow jest produkowana w technologii przyjaznej środowisku naturalnemu

 

DBAMY O PRECYZJĘ

Technologia i precyzja: Dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów powstają niezawodne akumulatory VARTA. Dlatego, wybierając akumulator VARTA, korzystasz z zaawansowanej technologii i pierwszorzędnej jakości.

MNIEJ PALIWA - MNIEJSZA EMISJA

Innowacja w konkretnym celu Dzięki akumulatorom VARTA działanie systemów redukujących konsumpcję paliwa jak np. systemy Start-Stop stało się możliwe. W procesie produkcji akumulatorów VARTA wytwarzane jest 20% mniej gazów cieplarnianych w porównaniu z innymi metodami produkcji.

ZAUFANIE CAŁYM ŚWIECIE

Solidność godna zaufania - Marka VARTA może poszczycić się historią sięgającą ponad 125 lat. Akumulatory VARTA montowane są w nowych pojazdach przez największych producentów samochodów i cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie.

Kompleskowy serwis

Oferta klasy premium - Kup akumulator VARTA w certyfikowanym warsztacie VSSP by skorzystać z profesjonalnego serwisu wymiany akumulatora. Dodatkowo w przypadku wymiany akumulatora w samochodzie z funkcją Start-Stop program VSSP oferuje gwarancję mobilności Road Assistance*.

* warunek: rejestracja kierowcy pojazdu na www.varta-automotive.com

 


Akumulatory samochodowe Varta - KUP TERAZ

 

 Jak dobrać odpowiedni akumulator do łodzi?
Previous Next Play Pause