Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Idealny akumulator, który zapewni Ci niezawodny start każdego ranka i nie zawiedzie Cię przez cały dzień. Jeśli Twój codzienny grafik jest zapełniony: dojazd do i z pracy, zawiezienie i odebranie dzieci ze szkoły, wyjazd na zakupy itp. to z całą pewnością potrzebujesz niezawodnego akumulatora, który dotrzyma Ci kroku przez cały dzień. VARTA BLUE DYNAMIC to idealny wybór dla tych, którzy muszą polegać na swoim samochodzie codziennie, niezależnie od warunków pogodowych.

Wybierz VARTA BLUE DYNAMIC, a otrzymasz optymalną moc i solidne wykonanie lub zdecyduj się na jeszcze nowszy Akumulator VARTA BLUE DYNAMIC EFB z zaawansowaną technologią i wzmocnioną konstrukcją, która pozwala sprostać o wiele wyższym wymaganiom energetycznym, np. w pojazdach z systemem Start-Stop lub wyposażonych w dużą ilość odbiornikow energii (podgrzewane siedzenia, klimatyzacja, asystent parkowania lub inne urządzenia elektryczne). VARTA BLUE DYNAMIC zapewnia niezawodność i Twoj spokój ducha.

 

Linia VARTA® BLUE DYNAMIC to niezawodne, akumulatory także dla tych, którzy korzystają z samochodu regularnie i często. Zapewniają optymalną moc i solidne wykonanie oraz długi okres eksploatacji. Jeśli posiadasz pojazd ze standardowym wyposażeniem i bez systemu Start-Stop, zdecyduj się na akumulator VARTA BLUE DYNAMIC. Wsiądź, uruchom silnik i ruszaj.

 

Linia VARTA® BLUE DYNAMIC to niezawodne, akumulatory także dla tych, którzy korzystają z samochodu regularnie i często. Zapewniają optymalną moc i solidne wykonanie oraz długi okres eksploatacji. Jeśli posiadasz pojazd ze standardowym wyposażeniem i bez systemu Start-Stop, zdecyduj się na akumulator VARTA BLUE DYNAMIC. Wsiądź, uruchom silnik i rusza Technologia VARTA EFB (Enhanced Flooded Battery) zapewnia niezmiennie wysoką wydajność dla bogato wyposażonych pojazdów. Ekologiczna produkcja mniejsza emisja gazów cieplarnianych. Kompleksowy program recyklingowy ecosteps® to ochrona środowiska naturalnego i jego zasobów.

 


Akumulatory samochodowe Varta - Kup teraz

 Jak dobrać odpowiedni akumulator do łodzi?
Previous Next Play Pause